Касетні кондиціонери

Введіть підзаголовок тут

Додайте текс

Касетні кондиціонери - встановлення ( монтаж ), продаж, сервіс. Львів

Касетні кондиціонери вбудовуються в гіпсокартонні конструкції підвісних стель зазвичай в приміщеннях комерційного використання. Розподіл потоку повітря в 4-х напрямках, швидке й рівномірне охолодження повітря, сучасний стильний дизайн таких кондиціонерів створюють комфортні умови у приміщенні. Рекомендації з використання касетного кондиціонера: не направляйте потік повітря на безпосередньо на людей; уникайте переохолодження чи перегріву приміщення; в режимі охолодження намагайтесь уникнути попадання прямих сонячних променів у приміщення; не відкривайте без необхідності вікна, двері.

Монтаж касетних кондиціонерів м. Львів - 

067 45 85 440

energo-klimat@ukr.net

Касетні кондиціонери або кондиціонери касетного типу це спліт - система, що складається із зовнішнього і внутрішнього касетного блоку. Касетні кондиціонери призначені для приміщень з високими стелями , оскільки внутрішній блок вмонтовується в міжстельовому просторі , за підвісною стелею. Тому для установки касетного кондиціонера потрібна наявність міжстельового простору 250 - 400 мм. Касетний кондиціонер ефективний у просторих приміщеннях площею від 25 м2 до 150 м2. Продуктивність касетника варіюється від 2,5 кВ до 14,0 кВт .Касетні кондиціонеринезалежно від потужності прийнято відносити до напівпромислової групи.
Сфера застосування касетних кондиціонерів досить широка - це зали різного призначення ( актові , спортивні , виставкові , зали магазинів ) Більш доречний касетний кондиціонер і у великих офісах , навчальних аудиторіях , в кафе і ресторанах .

Конструкція касетного кондиціонера

Як і будь-яка спліт - система касетний кондиціонер складається з внутрішнього та зовнішнього блоку . Зовнішні блоки у різних видів спліт - систем конструктивно однакові, а от внутрішні істотно відрізняються своїм пристроєм. Всі виробники намагаються дотримуватися розмірів внутрішнього блоку , які дозволять легко вбудовуватися в стандартну комірку підвісної стелі розміром 600х600 мм. Висота касетного блоку зазвичай становить 200 - 350 мм
Циркуляція повітря через касетний кондиціонер здійснюється наступним чином. Касетний кондиціонер має квадратну форму , по периметру якої розташований теплообмінник. Потік повітря засмоктується в центральній частині апарату і через решітки та фільтри подається вентилятором в теплообмінник. Після чого охолоджене повітря розподіляється жалюзі , розташованими на декоративної панелі .

Касетний кондиціонер з вбудованим дренажним насосом

Всі касетні кондиціонери оснащені дренажним насосом для відведення конденсату , що дозволяє відвести конденсат на висоту 500 - 850 мм від рівня стелі . Касетні кондиціонери комплектуються пультами управління з рідкокристалічним дисплеєм.
Більшість виробників пропонують відразу два пульта для одного пристрою : один дистанційний інфрачервоний , і провідний, що закріплюється на стіні.

Переваги касетних кондиціонерів

Рівномірний розподіл повітря касетним кондиціонером.
Основною перевагою касетних кондиціонерів є унікальна система подачі обробленого повітря . Повітря розподіляється по чотирьох сторонах , що дозволяє рівномірно охолодити великі площі (при використанні настінних спліт - систем для досягнення аналогічного ефекту довелося б використовувати 2 - 3 кондиціонери меншої потужності). Більш того розподільні жалюзі дозволяють регулювати кут нахилу вихідного повітря . Все це дозволяє уникати різких перепадів температур і протягів в приміщенні.
Касетний кондиціонер органічно вписуються в інтер'єр.
Великий діапазон потужності касетних кондиціонерів дозволяє кондиціонувати практично будь-які за розміром приміщення.
Касетні кондиціонери працюють безшумно і не привертають до себе уваги , створюючи тим самим комфортні умови для роботи та відпочинку
Монтаж касетних кондиціонерів можна проводити не тільки на стадії ремонту , а й у відремонтованому приміщенні. Встановлення касетних спліт - систем складніший , ніж настінних сплітів , так як для їх монтажу необхідно розібрати стелю. Максимальний комфорт в приміщенні може бути забезпечений при встановленні касетного блоку в центрі приміщення . Монтаж касетних кондиціонерів повинні здійснювати фахівці.

В одному приміщенні може встановлюватися відразу кілька касетних кондиціонерів. Касетний кондиціонер може бути використаний в і складі мульти спліт - систем.


ГалЕнерго-Клімат, м. Львів вул. Зелена 147,       (067) 45-85-440                 2017
Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно!