Спліт системи

Введіть підзаголовок тут

Додайте текст тут...

пліт системи - встановлення, продаж. Львів

Спліт системи м. Львів - монтаж, продаж, сервіс - 0936855098 

energo-klimat@ukr.net

Спліт системи - це кондиціонери, що складаються зі зовнішнього і внутрішнього блоків, з'єднаних між собою мідним трубопроводом. Зовнішній блок знаходиться знадвору приміщення і складається з компресору, конденсатора і вентилятора. Він може бути встановлений на стіні будинку, на даху, на балконі, на горищі, у підсобному приміщенні тощо. Внутрішній блок призначений для охолодження чи нагрівання повітря, його фільтрації, видалення зайвої вологи та створення необхідної циркуляції повітря в приміщенні. Установлюється безпосередньо в будь-якому зручному місці приміщення.
Устанавливается непосредственно в любом удобном месте помещения.

Монтаж кліматичного обладнання проводиться в кілька етапів. Спліт - системи необхідно підбирати виключно під ваше приміщення і запити. Спочатку потрібно провести додаткову електропроводку , встановити зовнішній блок на стіні будівлі , а тільки потім - внутрішні блоки , потім вирівняти підлоги і стіни і перевірити в кінці справність системи .

Встановлення спліт - систем в м. Львів

Встановлювати окрему проводку необхідно , так як стара проводка в приміщенні може не витримати інтенсивно працююче охолоджувальне устаткування, і з'явиться ризик загоряння і короткого замикання. Подивіться наші спліт - системи - це економічні і надійні побутові прилади , але монтаж і встановлення спліт систем вимагає особливого підходу і професіоналізму. Ми встановимо у вашій квартирі або офісі додатковий автомат , щоб звести ймовірність перевантаження мережі і загоряння до нуля.

Монтаж спліт - систем в м. Львів проводиться нашими майстрами вже довгі роки. Зовнішній блок кріпиться за допомогою кронштейнів , він абсолютно безшумний і не заважає сусідам. Його ми можемо встановити на відкритому балконі або на зовнішній стороні стіни , недалеко від вікна. Для мешканців верхніх поверхів можливе встановлення спліт - систем у Львові безпосередньо на даху будівлі , але залежно від марки і моделі кондиціонера зовнішній блок не можна розміщувати далі 3-20 метрів від внутрішнього . На перших поверхах зовнішній блок повинен бути захищений металевою сіткою і розташовуватися на висоті не нижче 1,8-2 м від землі.

Якщо внутрішній блок розташувати на стіні , то до неї кріпиться монтажна плівка , а потім вже встановлюються кондиціонери , спліт -системи. Іноді охолоджуюча техніка вбудовується в підвісні стелі і навіть кріпиться на стелі , все залежить від її марки , потужності і особливостей приміщення . Внутрішній блок кондиціонера не можна розташовувати над джерелом тепла , щоб він швидко не вийшов з ладу. Не слід встановлювати внутрішній блок над робочим або спальним місцем , щоб не застудитися. У місцях , де ускладнена циркуляція повітря , розташовувати спліт - системи не варто , щоб не виникало збоїв в роботі.

Блоки спліт - систем з'єднуються фреоновими трубками і електропроводами , щоб їх з'єднати в стіні пробиваються отвори. Причому майстри нашої компанії роблять це акуратно і швидко. На заключному етапі проводиться тестова перевірка роботи кліматичного обладнання та налаштування на певний режим. Корпуси блоків під час роботи не повинні вібрувати. Якщо вся система працює безшумно , то спліт - системи встановлені вірно.

Замовити встановлення ( монтаж ) спліт - систем м. Львів можна за тел. 0936855098 

energo-klimat@ukr.net , а також написати нам.

ГалЕнерго-Клімат, м. Львів вул. Зелена 147,       (067) 45-85-440                 2017
Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно!