Мульти спліт системи

Введіть підзаголовок тут

Додайте текст ту

Мульти спліт системи - встановлення, продаж

Мульти спліт система являє собою спліт систему, яка містить в собі два і більше внутрішніх блоків. Застосовують мульти спліт системи для кондиціонування повітря відразу в декількох кімнатах приміщення. Наявність невеликої кількості зовнішніх блоків дозволяє зберегти естетичний вигляд будівлі. Зовнішній блок може бути об'єднаний з декількома внутрішніми блоками різного типу: настінні, настельні, підлогові, касетні, тощо. Таке поєднання значно здешевить монтаж різних видів систем.

Мульти спліт - система - це система кондиціонування, що складається з одного зовнішнього і декількох внутрішніх блоків.

Встановлення та продаж мульти спліт - систем кондиціонування

Мульти спліт - системи є найбільш вдалим варіантом тоді , коли розміщення на фасаді будівлі великої кількості зовнішніх блоків неможливе. Мульти спліт - системи у Львові встановлюють в основному для кондиціонування офісів і котеджів , оскільки вони дозволяють забезпечити комфортні умови одночасно в кількох сусідніх приміщеннях. Останнім часом зростає і кількість мульти спліт - систем , встановлених у квартирах . Все більше користувачів зупиняють свій вибір на саме мульти спліт - системі .

Зараз збудовано велику кількість житлових будинків і бізнес-центрів середнього класу , в яких не передбачено центральне кондиціювання , але розміщення зовнішніх блоків на фасадах вже заборонено . Перед власником таких приміщень постає складне завдання щодо вибору системи кондиціонування , оскільки місце , передбачене для встановлення зовнішнього блоку , може бути обмежене і досить віддалене від приміщення , де встановлюються внутрішні блоки.
Максимальна довжина трубопроводу між зовнішнім блоком , і останнім внутрішнім блоком обмежена , при цьому сумарна довжина всіх трас не повинна перевищувати певну довжину ( 25 -70 м). Ця протяжність залежить від вибраного обладнання . Чим більшу протяжність траси може дозволити собі кондиціонер , тим він дорожчий.

Перед монтажем мульти спліт - системи , навіть якщо це типовий варіант , необхідно обстеження об'єкта фахівцем кліматичної компанії.

Переваги мульти спліт - системи - використання декількох компресорів.

Перевага мульти спліт - системи - це використання одного зовнішнього блоку , що є визначальною умовою у виборі даного варіанту кондиціонування декількох приміщень .
Оскільки , зовнішній блок буде встановлений в одному місці , то і підвищений рівень шуму, буде концентруватися тільки в одному місці.
Точний і постійний контроль продуктивності системи кондиціювання в залежності від теплопритоків в приміщенні істотно знижує споживання електроенергії , що здатне внести економію до бюджету. Енергозбереження в сучасних інверторних мульти спліт - системах досягається використанням декількох компресорів. Ця технологія , при якій до моменту досягнення заданої температури в приміщенні працюють два компресора. Потім більш потужний компресор відключається , а інший , продуктивність якого складає 40 % від повної продуктивності мульти спліт - системи залишається в роботі і підтримує задану температуру. При невеликому навантаженні в роботі знаходиться тільки один компресор , тим самим значно знижуючи споживання електроенергії.
Всі переваги настінних спліт - систем зберігаються і в мульти спліт - системах (системи очищення повітря , іонізація , осушення і т.д). Відносна простота монтажу та технічного обслуговування так само є гідністю мульти спліт - систем.
Незважаючи на те , що в кожному приміщенні буде свій внутрішній блок і пульт управління , Ви не зможете радикально коригувати температуру приміщень. Систему можна буде включати тільки на охолодження або тільки на обігрів. Тобто Ви не зможете включити в одній кімнаті обігрів а в іншій охолодження .
Потужність зовнішнього блоку кондиціонера обчислюється виходячи з сумарної потужності всіх внутрішніх блоків. Потужність внутрішнього блоку розраховується звичайним методом , т.е проводиться розрахунок потужності одного кондиціонера.
Кожен внутрішній блок мульти спліт - системи має власну систему управління і з'єднується із зовнішнім блоком індивідуальної трасою. Зовнішній блок забезпечує підтримку необхідних параметрів холодильного агента , що подається в розгалужену мережу трубопроводів. Кожен компресор обслуговує свій внутрішній блок або групу блоків і має свій незалежний холодильний контур. Конденсатори контурів виконані у вигляді єдиного теплообмінного блоку, який обдувається одним вентилятором, але з роздільним циркуляцією фреону.

Технічне обслуговування мульти спліт - систем кондиціонування досить просте, і полягає в чищенні теплообмінників зовнішнього і внутрішніх блоків, чищенні дренажних трубопроводів, заміні фільтрів, перевірці тиску фреону. Система не вимагає регулярного дозаправки фреоном, якщо монтажні роботи проведені якісно і відповідно до технології виробника, первісна заправка розрахована на весь термін служби системи.т...

ГалЕнерго-Клімат, м. Львів вул. Зелена 147,       (067) 45-85-440                 2017
Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно!